HAKKIMIZDA

Karlı Motor Pompa Genleşme Tankı

Hidrofor Yedek Parçaları Ticaret

  

Vizyonumuz suyun kullanımına ihtiyaç duyulan her yerde insanlığa en iyi basınç dengeleme sistemleri ile en uygun çözümü sunarak çocuklarımızın geleceğine yönelik enerji ve maliyet tassarrufu sağlayan, sağlıklı ve yeşil bir çevre vaad etmektir.
 
Biz Karlı Ticaret olarak suyun kullanımına ihtiyaç duyulan evler, apartmanlar, fabrikalar, okullar, kamu binaları, iş merkezleri, gökdelenler, havaalanları, alışveriş merkezleri, askeri binalar gibi her türlü binalarda kullanılan ısıtma ve soğutma suları, içme suları, ve yangın sistemlerinde kullanılan hidrofor ve pompalarla birlikte çalışan en üst kalitede basınç dengeleme tanklarını satmaktayız.
 
Karlı Ticaret; Hidrofor, genleşme tankları, pompa, membran, hidrofor yedek parçaları, Kombi genleşme tankı ve kombi yedek parçası konusunda satış ve servis hizmeti sunmaktadır.
 
Firmamız konusunda uzman firmaların tedarikçiliğini yapmaktadır. Dünyaca ünlü CIMM Genleşme tanklarının Yetkili Türkiye Temsilciliğini sağlamaktayız. ithalat konusunda sınır tanımayan geniş bir vizyona sahip olan Karlı ticaret Yerli ve yabancı piyasada etkin bir yere sahip olmayı hedef edinmiştir.
 
Misyonumuz sektördeki trendleri şekillendirerek, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarına uygun kendini ispatlamış kalite sistemlerimizi, proseslerimizi, üretim metodlarımızı ve uygulama alanlarımızı sürekli geliştirerek su kullanımını en etkin ve verimli hale getirmektir.
 
KARLI MOTOR POMPA HİDROFOR YEDEK PARÇA VE GENLEŞME TANKLARI TİCARET